Sport.pl

GKS Tychy. Kibice śląskiego klubu przeleją krew

Tyski Sport, Stowarzyszenie Tyski-Fan oraz Kibice Razem wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzą akcję w szczytnym celu.
Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Fani tyskiego klubu oddadzą krew. Każdy, kto odwiedzi autobus do jej poboru i postanowi ją oddać, dostanie nieodpłatne zaproszenie na najbliższy mecz rozgrywany na Stadionie Miejskim w Tychach (2 kwietnia o godzinie 17 ze Stalą Stalowa Wola).

- Kibice GKS-u Tychy zawsze bardzo chętnie angażują się w tego typu akcje. Fani tyskiego klubu pokazują w ten sposób, że nie tylko potrafią dopingować nasz zespół, ale w razie potrzeby pomagają także innym. Wielu z nich jest bowiem regularnymi krwiodawcami. Dodatkowo chcemy zachęcić inne osoby do oddawania krwi oraz podziękować tym, którzy regularnie to robią. Zaproszenie na mecz na pewno będzie miłym upominkiem - mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy spółki Tyski Sport.

Krew będzie można oddawać:

- 30 marca (środa): Dom Handlowy "Azet" w godzinach od 9-16,

- 1 kwietnia (piątek): Centrum Handlowe "Auchan" w godzinach od 9-16.30.

Nieodpłatne zaproszenie na najbliższy mecz będzie można wymienić na bilet w godzinach otwarcia kas na Stadionie Miejskim w Tychach. Wystarczy tylko zabrać ze sobą dowód tożsamości.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: