Pierwsze trzy punkty rezerw Jagiellonii

III-ligowy zespół rezerw Jagiellonii zanotował pierwszą wygraną po zimowej przerwie w rozgrywkach

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W piątek odbyły się niektóre spotkania z 22. kolejki III ligi. W jednym z nich rezerwy Jagiellonii, w składzie z zawodnikami z kadry pierwszego zespołu, pokonały na własnym boisku 2:0 Romintę Gołdap.

Białostoczanie od początku pojedynku mieli przewagę, ale na pierwszego gola trzeba było czekać do 51 minuty. Wówczas na listę strzelców wpisał się Karol Mackiewicz. Wynik spotkania w 88. minucie ustalił natomiast Kacper Falon. Rezerwy Jagiellonii zainkasowały więc trzy punkty, a była to pierwsza wygrana białostoczan w III lidze po zimowej przerwie w rozgrywkach.

Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap 2:0 (0:0)

Strzelcy bramek: Karol Mackiewicz (51.), Kacper Falon (88.).

Jagiellonia II: K. Baran (90. Karpieszuk) - Sirok, Szymonowicz, Radecki, Straus - Kondraciuk, Łupiński - Alvarinho (80. Jastrzębski), Falon, Mackiewicz - Drażba (70. Kondracki).

Inne spotkania 22. kolejki

Concordia Elbląg - KS Wasilków 3:1 (2:0): Karol Styś (9. - karny i 43. - karny), Martin Strach (65.) - Przemysław Panek (61.); GKS Wikielec - Wissa Szczuczyn 2:0 (1:0): Piotr Kacperek (41.), Michał Piceluk (89.); Granica Kętrzyn - Olimpia Elbląg 1:7 (0:3): Tomasz Bobrowski (64.) - Łukasz Ostrowski (3. - samobójcza), Paweł Piceluk (4., 5. i 50.), Damian Szuprytowski (61.), Michał Bartkowski (81.), Radosław Stępień (90.); Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg 0:4 (0:0): Sebastian Zajączkowski (58.), Paweł Galik (67.), Wiktor Biedrzycki (74.), Tomasz Szawara (86.); Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża 0:3 (walkower).

Sobota: Start Działdowo - MKS Korsze (godz. 13); Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska, MKS Ełk - Sokół Ostróda (oba mecze o godz. 15.30).

Olimpia Olsztynek wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.