Sport.pl

Górnik Zabrze. Kiedy Erik Grendel i Paweł Golański wrócą do gry?

Optymistyczny wariant zakłada, że Erik Grendel i Paweł Golański wrócą do kadry Górnika Zabrze na mecze grupy spadkowej.
Czy Górnik Zabrze będzie piął się tabeli? Podyskutuj na Facebooku >>

Erik Grendel swoje ostatnie spotkanie w barwach Górnika rozegrał jeszcze w grudniu. Później trapiły go aż dwie kontuzje: mięśni brzucha i mięśni przywodziciela. Pawła Golańskiego, narzekającego na uraz mięśnia dwugłowego uda, w meczowej kadrze zabrzan nie było natomiast od miesiąca.

Kiedy obaj będą do dyspozycji Jana Żurka? Optymistyczny wariant zakłada, że do treningów z zespołem wrócą w następnym tygodniu. Kolejnym krokiem ma być przetarcie w postaci występów w trzecioligowych rezerwach. Tym sposobem - jeśli zdrowie pozwoli - słowacki pomocnik i były obrońca reprezentacji Polski będą gotowi do gry w Ekstraklasie na pierwsze kolejki po podziale ligi na grupy.

W ciągu reprezentacyjnej przerwy Górnik nie rozegra żadnego sparingu. W trakcie zbliżających się świąt zespół będzie miał jeden dzień wolnego - niedzielę.

Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE MERCURIAL LITE SP0284 071 Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Protegga Shield SP0255-407 Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PROTEGGA SHIELD SP0255 751
NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... Nike Ochraniacze piłkarskie... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: