Sport.pl

Developres w Bydgoszczy był zespołem. M. Jagodzińska: "Brawo My!"

Od zwycięstwa 3:1 z Pałacem Bydgoszcz rywalizację o końcowe lokaty rozpoczęły siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów. - Każda z nas miała chwilę słabości, ale świetnie się uzupełniałyśmy - mówiła po meczu Magda Jagodzińska, atakująca rzeszowskiej drużyny.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLKluczem do zwycięstwa Developresu SkyRes Rzeszów z Pałacem Bydgoszcz okazała się skuteczna gra w końcówkach. Rzeszowianki na brawa zasłużyły szczególnie za czwartą partie. W niej przegrywały już 6:17 i wydawała się, że tie-break jest tylko kwestią czasu. Podopieczne trenera Jacka Skroka dogoniły jednak rywalki. Trudna zagrywka i skuteczność pozwoliły zniwelować straty. W końcówce Developres przechyli szalę na swoją korzyść i odniósł ważne zwycięstwo. - Pierwszy raz w tym sezonie potrafiłyśmy wyjść obronną ręką z takiego wyniku. Do tej pory kilkakrotnie traciłyśmy tak dużą przewagę. W meczu z Pałacem ani na moment nie spuściłyśmy głów. Goniąc wynik wierzyłyśmy w zwycięstwo. Każda z nas miała chwilę słabości, ale świetnie się uzupełniałyśmy. Byłyśmy bardzo zdeterminowane. Mimo trudnej sytuacji potrafiłyśmy sobie pomagać, to cieszy. Brawo My! - podkreśliła Magda Jagodzińska, atakująca Developresu, która w meczu z Pałacem zdobyła 20 punktów dla rzeszowskiej drużyny.

Rewanżowe spotkanie Developresu z Pałacem już w czwartek w Rzeszowie. Początek o godz. 18. Zwycięzca tej rywalizacji zagra o 9. miejsce z wygranym dwumeczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Legionovia Legionowo. W pierwszym meczu górą był zespół KSZO, który wygrał 3:1.Więcej o: