Łukasz Trałka kontuzjowany. Trener Lecha Poznań Jan Urban: Jutro opatrzymy rannych i ruszamy na kolejną wojnę

- Łukasz Trałka ma skręcony staw skokowy. Nie mogę na dzisiaj powiedzieć, czy pozwoli mu to na występ w sobotnim meczu z Legią Warszawa - mówił trener Jan Urban po wygranym 1:0 meczu Lecha Poznań z Zagłębiem Sosnowiec w Pucharze Polski
Trener Jan Urban po wygranej 1:0 nie był w dobrym humorze. Martwiły go kontuzje i przerwy w grze jego piłkarze, a także niepewny skład Lecha na sobotni mecz z Legią Warszawa. Z gry może wypaść Łukasz Trałka, niezwykle ważny dla Lecha gracz, który skręcił staw skokowy. - Na dzisiaj nie mogę powiedzieć, czy pozwoli mu to na występ w sobotę. Zespół zaczyna się trochę sypać - mówił Jan Urban.

Szkoleniowiec Lecha wspomniał też o wirusie, który zaatakował wracającego do treningów po kontuzji Duńczyka Nickiego Bille. - Nie pozwolił mu on przygotować się do tego meczu odpowiednio fizycznie - stwierdził. Pytany, czy w tej sytuacji duński napastnik zdoła rozegrać 90 minut meczu z Legią Warszawa w sobotę, odrzekł:

- O ile w ogóle zagra.

Jan Urban pozytywnie ocenił występy Macieja Wilusza i Vladimira Volkova, którzy dostali szansę gry. Do Macieja Wilusza nie miał żadnych uwag, o Vladimirze Volkovie stwierdził, że jak na długą przerwę w występach, zagrał dobre spotkanie. Surowo ocenił za to grę Hiszpania Sisiego. - Zagrał zbyt bojaźliwie. Musi się pozbierać i pokazać, że umie grać w piłkę. Jeśli tego nie pokaże na boisku, będzie problem - powiedział.

- Graliśmy z przeciwnikiem notowanym o klasę niżej, a na boisku był równy nam - ocenił mecz. - Pierwsza połowa układała się dobrze. Prowadziliśmy 1:0 i mieliśmy kontrolę nad meczem. W drugiej było za dużo wymiany ciosów. Szkoda ostatnich akcji, gdy mogliśmy podwyższyć na 2:0 i wtedy wynik byłby naprawdę dobry.

Zdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHELON FG 599730 700 Zdjęcie Lanki NIKE MERCURIAL VICTORY IV FG 555613-474 Zdjęcie LANKI NIKE TIEMPO LEGACY FG 631521 030
Lanki NIKE HYPERVENOM PHELO... Lanki NIKE MERCURIAL VICTOR... LANKI NIKE TIEMPO LEGACY FG...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info