Sport.pl

Zagłębie Sosnowiec mocno chwalone po meczu w Suwałkach. "Życzę ekstraklasy"

Zagłębie Sosnowiec zaczęło pierwszoligową wiosnę od wygranej w Suwałkach. - Cały zespół był zdeterminowany, żeby odnieść zwycięstwo - ocenił trener Artur Derbin.
Jesteś kibicem z Zagłębia Dąbrowskiego? Dołącz do nas na Fejsie! >>

- Pierwsze mecze po długiej przerwie zawsze są naznaczone dużym ładunkiem emocjonalnym i było to widać w naszej grze. Nie był to piękny futbol, ale doświadczeni piłkarze, Sebastian Dudek i Krzysiu Markowski, załatwili nam trzy punkty. Cały zespół był zdeterminowany, żeby odnieść zwycięstwo. Dziękuję chłopakom za wysiłek włożony w ten mecz - mówił Derbin.

- Bardzo chcieliśmy przełamać serię porażek u siebie, ale to nam się nie udało. W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Nie wiem z czego to wynikało, być może byliśmy wystraszeni. Oddaliśmy gościom inicjatywę, a w naszej grze brakowało agresji. Po przerwie było już lepiej, chociaż brakowało klarownych sytuacji. Zagłębiu życzę ekstraklasy, bo to drużyna, która zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Grają piłką i mają bardzo dobrych zawodników - podkreślał Donatas Vencevicius, szkoleniowiec zespołu z Suwałk.

Jesteśmy także na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: