Sport.pl

Łap okazję, ruszaj do zabawy ze sportowcami

Od wtorku można kupować bilety na Płocki Bal Mistrzów Sportu, który odbędzie się 2 kwietnia w hotelu Starzyński. Uczestnicy balu jako pierwsi dowiedzą się o wynikach plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2015 Roku.
Poznamy też wyniki głosowania kapituły na najlepszego sportowca i trenera 2015 r. - W tym roku kapituła stanie przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Zaskoczyła nas nie tylko liczba zgłoszeń, ale również niezwykle wyrównany, wysoki poziom zawodników - mówi Tomasz Marzec, prezes Towarzystwa Sportowego, organizatora tegorocznej imprezy.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu statuetek zwycięzcom w kategoriach plebiscytowych, rozpocznie się część mniej oficjalna, podczas której będzie okazja do poznania i wspólnej zabawy z najlepszymi, najpopularniejszymi sportowcami i trenerami z Płocka.

Zapowiada się doskonała atmosfera, muzyka porywająca do tańca i smakowite menu. - Przygotowaliśmy też mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy z cennymi nagrodami - uchyla rąbka tajemnicy Tomasz Marzec.

Bilety na Płocki Bal Mistrzów Sportu można kupować codziennie w recepcji hotelu Starzyński, tel. 24 366 02 00. Warto się spieszyć. Do 22 marca podwójne zaproszenie kosztuje 399 zł, potem trzeba będzie zapłacić drożej - 449 zł.