Sport.pl

Puchar Polski. Developres pojechał po ćwierćfinał. Do Łodzi

Trzy dni po porażce w ORLEN Lidze z PTPS-em Piła zespół Developresu SkyRes Rzeszów zagra w Łodzi z ŁKS-em Commercecon w Pucharze Polski. Zwycięzca awansuje do ćwierćfinału tych rozgrywek.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLSiatkarki Developresu SkyRes Rzeszów nie ukrywają, że zwycięstwem w Łodzi chcą odkupić winy za sobotnią porażkę z PTPS-em Piła 0:3. Rzeszowianki nie zagrały dobrego meczu. Pilanki były z pewnością w ich zasięgu, ale proste błędy zadecydowały, że to przyjezdne sięgnęły po komplet punktów. - Zagrałyśmy nerwowo, chaotycznie - mówiła po meczu Lucyna Borek. Libero Developresu miała rację, bo wspomniane, proste błędy wprowadzały sporo nerwowości w poczynania siatkarek trenera Jacka Skroka.

- Na pewno stać nas na więcej - przekonuje Ewa Cabajewska, kapitan rzeszowskiej drużyny, która nie kryła złości po sobotniej porażce. - Wiemy, że są rezerwy - dodaje rozgrywająca.

Te rezerwy rzeszowianki mają wykorzystać w starciu z ŁKS-em. Developres musi jednak mieć się na baczności, bo łodzianki, które są liderem pierwszoligowych rozgrywek, potrafią sprawiać niespodzianki. Przekonał się o tym ekstraklasowy zespół z Bielska-Białej. BKS Aluprof PROFI CREDIT kilkanaście dni temu nieoczekiwanie przegrał w Łodzi z ŁKS-em 0:3 i odpadł z pucharowych rozgrywek.

Początek meczu o godz. 20. Zwycięzca awansuje do ćwierćfinału, w którym czeka już Chemik Police, mistrz Polski.Zdjęcie Interplastic Chwytak piłki siatkarski do nauki ataku Zdjęcie INTERPLASTIC Linie do wyznaczania pola gry Zdjęcie INTERPLASTIC Podsiatka
Interplastic Chwytak piłki ... INTERPLASTIC Linie do wyzna... INTERPLASTIC Podsiatka
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: