Sport.pl

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2. Robert Podoliński: Wygraliśmy mecz o sześć punktów

- Nie odniosłem tutaj wcześniej zwycięstwa. Jestem bardzo szczęśliwy, że przywozimy z Krakowa komplet punktów - podkreślał po wyjazdowej wygranej z Wisłą Robert Podoliński, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Podbeskidzie Bielsko-Biała utrzyma się w ekstraklasie? Podyskutuj na Facebooku >>

Podoliński na pomeczowej konferencji nie odniósł się do gry swojego zespołu. Odpowiedział za to na pytania dotyczące konkretnych zawodników. - Przeciwko Wiśle nie wystąpił Adam Deja. Nie wynikało to jednak z powodu problemów bogactwa, zadecydowały o tym tylko względy zdrowotne. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to Adam w poniedziałek wróci do treningów. Dzisiaj nie chcieliśmy ryzykować - powiedział pytany o nieobecność defensywnego pomocnika w sobotnim meczu.

Podoliński ocenił także grę Olega Wierietiło. - Jestem z niego bardzo zadowolony. Jest to piłkarz, jakiego szukaliśmy. Nie jestem w stanie zliczyć, ile pojedynków dzisiaj wygrał. Miał duży udział w tym, że ograliśmy Wisłę - podkreślał szkoleniowiec Podbeskidzia.

Podoliński komplementował także Antona Slobodę, który wrócił do gry po długiej kontuzji. - Pokazał, że jest już w pełni zdrowy, zrealizował wszystko to, co założyliśmy. Ten mecz był mu także potrzebny pod względem psychicznym, bo zawodnik czeka, żeby zagrać po takiej przerwie - stwierdził trener bielszczan.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o:
Skomentuj:
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2. Robert Podoliński: Wygraliśmy mecz o sześć punktów
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX