III liga. Rezerwy Lecha Poznań zremisowały z Zagłębiem Lubin

Drugi zespół Lecha Poznań zremisował z rezerwami Zagłębia Lubin 2:2 w kolejnym meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek w trzeciej lidze.

Gole dla zespołu prowadzonego przez Ivana Djurdjevicia strzelili Krystian Sanocki i Piotr Kurbiel. Kolejorz wyszedł na prowadzenie w 31. minucie, gdy podanie Macieja Orłowskiego zamienił na gola Piotr Kurbiel. Jeszcze przed przerwą Miedziowi doprowadzili jednak do wyrównania. W drugiej połowie to młodzi poznaniacy znów objęli prowadzenie, gdy zagranie Damiana Roszczyka na gola zamienił Krystian Sanocki. Niefrasobliwość lechitów w końcówce spotkania znów poskutkowała jednak golem wyrównującym dla Zagłębia.

To czwarty sparing rezerw Kolejorza, ale dopiero pierwszy zakończony remisem. Ostatni mecz kontrolny młodzi lechici rozegrają 27 lutego z rezerwami Miedzi Legnica. A za dwa tygodnie zespół Ivana Djurdjevicia wrócili do walki o stawkę - zmierzy się ze Spartą Szamotuły w Pucharze Polski.

Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań 2:2 (1:1)

Bramki dla Lecha: Kurbiel (31. minuta), Sanocki (65.)

Lech II: Mateusz Lis (46. Adam Makuchowski) - Antonijs Cernomordijs, Tomasz Dejewski, Kacper Wojdak - Maciej Orłowski (46. Kamil Szubertowski), Jakub Pawlicki (46. Lucas Guedes), Patryk Janasik - Mateusz Spychała - Krystian Sanocki, Niklas Zulciak (61. Krzysztof Kołodziej) - Piotr Kurbiel (61. Damian Roszczyk)