Zawisza - Dynamo 1:1. Dobry remis w pierwszym sparingu

Bydgoska drużyna już w 15 godzin po przybyciu do Marbelli zagrała pierwszy sparing. Zremisowała 1:1 z Dynamo Moskwa

Zawiszanie pokazali się z dobrej strony, szczególnie w pierwszej połowie. Już w 2. minucie objęli prowadzenie. Po wrzutce z rzutu wolnego główkę na 20. metrze wygrał Toni Markić. Piłka trafiła pod nogi Karola Angielskiego, który pięknym wolejem z półobrotu zdobył gola. Do bramki miał 15 metrów.

Wyrównał Witalij Diakow z rzutu wolnego. Łukasz Sapela mógł się spisać lepiej w tej sytuacji.

Po przerwie było od razu wiele zmian. W trakcie drugiej połowy schodzili i ponownie wchodzili jeszcze zawodnicy. Nie pojawił się na nim Kamil Drygas. Tak samo było podczas sparingu z Olimpią Grudziądz. Klub podaje, że z powodu przeciążenia.

W drugiej połowie Arkadiusz Gajewski w 77 min zmarnował dobrą okazję po centrze Jakuba Łukowskiego. Dynamo miało uderzenie w słupek.

Zawisza - Dynamo 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Angielski (2.), 1:1 Diakow (44.)

Sapela- Kamiński, M'voto, Markić, Igumanović- Arel, Kona- Danielak, Mica, Patejuk- Angielski

Po przerwie: Węglarz- Kamiński (67. Igumanović), Markić, Stawarczyk, Danielak- Michalik, Panajotow, Arel (60. Jaskólski), Łukowski- Lewicki, Gajewski