Sport.pl

Hit PlusLigi w Rzeszowie. Asseco Resovia podejmuje PGE Skrę Bełchatów. Tak było ostatnio [WIDEO]

W środę siatkarze Asseco Resovii we własnej hali zmierzą się w hicie PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów. W pierwszym meczu w tym sezonie rzeszowianie byli górą. Teraz też muszą wygrać, by myśleć o obronie mistrzowskiego tytułu.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAsseco Resovia w Bełchatowie wygrała 3:1. Wówczas do zwycięstwa mistrzów Polski poprowadził Bartosz Kurek, były zawodnik PGE Skry. Kurek zdobył 31 punktów. Atakował z 64 procentową skutecznością i bezapelacyjnie zasłużył na nagrodę MVP.Listopadowe spotkanie było bardzo wyrównane. Rzeszowianie wygrali w Bełchatowie dzięki lepszej skuteczności w ataku (60 procent). Tym elementem zdobyli 55 punktów, dziesięć więcej od rywali. Bełchatowianie nieznacznie lepiej zagrywali (9-8) i byli lepsi w bloku (9-4). Obie drużyny przyjmowały na poziomie 43 procent.

Środowe spotkanie Asseco Resovii z PGE Skrą będzie okazją rzeszowian do rewanżu za niedawną porażkę w półfinale Pucharu Polski. Zespół trenera Andrzeja Kowala przegrał 1:3 z późniejszym tryumfatorem Pucharu Polski.

Początek meczu o godz. 18.

POLECAMY: W środę hit PlusLigi w Rzeszowie. Od godz. 17.45 zapraszamy na relację na żywo na Rzeszow.Sport.plListopadowy hit PlusLigi dla Asseco Resovii. 3:1 w Bełchatowie [FOTO]
Więcej o: