Developres SkyRes Rzeszów zremisował w sparingu z KSZO. W czwartek Impel Wrocław

W ostatnim sparingu przed ligowym meczem z Impelem Wrocław Developres SkyRes Rzeszów zremisował w hali Podpromie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:2

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Mecz Developresu SkyRes Rzeszów z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski był drugim spotkaniem kontrolnym obu drużyn w ostatnich trzech dniach. W piątek zespoły zmierzyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zagrały cztery sety. Sparing zakończył się remisem 2:2.

Poniedziałkowy mecz kontrolny zakończył się takim samym wynikiem. Gospodynie łatwo wygrały dwa pierwsze sety i wydawało się, że tym razem będą górą w kolejnych partiach. Błędy własne i słabsza skuteczność w kontratakach sprawiły, że przyjezdnym udało się zremisować mecz.

Najskuteczniejsza w szeregach Developresu była Joanna Kapturska. Atakująca mecz zakończyła z 14 punktami. 13 oczek dołożyła natomiast Agata Skiba, a 9 Magdalena Hawryła. Przypomnijmy, że w czwartek rzeszowianki czeka ligowe spotkanie z Impelem Wrocław. Dla trenera Jacka Skroka będzie to debiut w meczu o punkty w roli szkoleniowca Developresu. Pojedynek z Impelem rozpocznie się w hali Podpromie o godz. 18.

Sety: 25:15, 25:19, 22:25, 19:25

Developres: Otasević (8 pkt), Kapturska (14), Hawryła (9), Raczyńska (2), Bonczewa (4), Skiba (13) i Borek (libero) oraz Cabajewska, Warzocha (6), Śliwińska (2), Głaz (8), Jagodzińska (1), Wańczyk.