Sport.pl

Kontuzja środkowej Developresu SkyRes Rzeszów. Minimum miesiąc przerwy

Dominikę Nowakowską, środkową Developresu SkyRes Rzeszów czeka co najmniej miesiąc przerwy w grze. Zawodniczka ma za sobą zabieg wycięcia wyrostka.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLKońca 2015 i początku nowego roku nie będzie miło wspominać środkowa Developresu SkyRes Rzeszów Dominika Nowakowska. Zawodniczka z powodu wycięcia wyrostka będzie pauzować minimum miesiąc. Nowakowska nie zagra więc w ligowych spotkaniach z Implem Wrocław, Tauron MKS-em Dąbrowa Górnicza i Legionovią Legionowo. Niewykluczone, że przerwa w grze środkowej potrwa dłużej.

Developres pod wodzą nowego trenera, Jacka Skroka przygotowuje się do drugiej części sezonu zasadniczego. Zanim rzeszowianki zmierzą się z Impelem Wrocław zagrają dwa sparingi w Muszynie i spotkania kontrolne z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz z Polskim Cukrem Muszyniankom zaplanowano na 5-6 stycznia. Z kolei z KSZO Developres zagra 8 i 11 stycznia. Drugie spotkanie rozegrane zostanie w Rzeszowie.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!