Sport.pl

Developres SkyRes Rzeszów przekłada mecz z Impelem Wrocław

Brak dostępności hali Podpromie w dniu 16 stycznia sprawił, że mecz ligowy Developresu SkyRes Rzeszów z Impelem Wrocław rozegrany zostanie dwa dni wcześniej.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLSpotkanie Developresu SkyRes Rzeszów z Impelem Wrocław rozegrane zostanie więc 14 stycznia o godz. 18 w hali Podpromie. Będzie to debiut Jacka Skroka w roli szkoleniowca rzeszowskiej drużyny.

Pierwotnie mecz z Impelem miał być rozegrany 16 stycznia, ale wówczas hala Podpromie będzie zajęta. Obie drużyny zgodziły się na przełożenie spotkania na termin wcześniejszy. W pierwszym meczu, we Wrocławiu Developres gładko uległ Impelowi 0:3.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska