Sport.pl

Obrońca Siarki Tarnobrzeg dogadany z Radomiakiem Radom

Kamil Kościelny, obrońca Siarki Tarnobrzeg znalazł się w kręgu zainteresowań beniaminka II ligi, Radomiaka Radom. Transfer 24-latka jest praktycznie przesądzony.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

\

Kamil Kościelny, który jesienią występował w Siarce Tarnobrzeg jest już "po słowie" z działaczami Radomiaka Radom. Obrońca niebawem ma dołączyć do siódmego zespołu II ligi.

Kościelny w rundzie jesiennej zagrał w 20 spotkaniach Siarki, w tym w 18 w II lidze (2 gole). Był podstawowym obrońcą drużyny trenera Włodzimierza Gąsiora, który przed sezonem ściągnął 24-latka ze Stali Mielec.

Przypomnijmy, że kilka dni temu z testów w Górniku Zabrze wrócił Jakub Więcek. Pomocnik nie przekonał jednak do siebie sztabu szkoleniowego zabrzańskiego klubu i wiosnę spędzi w tarnobrzeskim zespole.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!