Piast Gliwice - Lech Poznań 2:0. Radoslav Latal: Jestem bardzo zmęczony i cieszę się, że teraz odpocznę

- Mieliśmy przed meczem spore problemy kadrowe, brakowało czterech podstawowych graczy. Zaczęliśmy spotkanie agresywnie, szybko udało się strzelić gola. Nasza gra w tej części mi się podobała - powiedział trener Piasta Gliwice Radoslav Latal po wygranej z Lechem Poznań 2:0.

Trener Latal był mniej zadowolony ze swojej drużynie po przerwie. - Drugą połowę rozpoczęliśmy od zdobytej bramki, a potem przestaliśmy grać i momentami byliśmy pod presją Lecha - przyznał szkoleniowiec, który jednak jest zadowolony z postawy swojej drużyny w tym sezonie. - To było bardzo trudne i intensywne pół roku. Pracowaliśmy wszyscy na sto procent - nie krył radości Latal.

Szkoleniowiec Piasta przyznaje, że udało mu się stworzyć w Gliwicach drużynę. - Kluczem do sukcesu był chyba dobry początek sezonu. Pojawiła się "chemia" w drużynie. Piłkarze zaczęli wierzyć w siebie i tak już było do końca - przyznał i dodał, że cieszy się, że to już koniec zmagań w tym roku. Cały zespół jest bowiem zmęczony. - Latem bardzo ciężko trenowaliśmy. Niektórzy z moich zawodników mówili, że nigdy wcześniej nie przeszli tak trudnych przygotowań. Jestem bardzo zmęczony i cieszę się, że będę mógł teraz chwilę odpocząć - powiedział Radoslav Latal.