Sport.pl

Cracovia. Deleu: Znów straciliśmy głupią bramkę [WIDEO]

Dla Deleu mecz z Jagiellonią Białystok był spotkaniem z byłym trenerem Michałem Probierzem. - Obaj bardzo się szanujemy - zaznacza obrońca Cracovii.
Facebook? » | A może Twitter? »


Brazylijczyk po raz kolejny rozpoczął mecz w podstawowym składzie Cracovii. Po spotkaniu nie był jednak zadowolony. - Przyjechaliśmy do Białegostoku po zwycięstwo. Niestety, kolejny raz straciliśmy głupią bramkę. Cały mecz gramy bardzo dobrze, ale przez kilka minut brakuje nam koncentracji i tracimy gola - podkreśla w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Cracovia straciła prowadzenie i była bliska porażki, wyrównanie dało jej jednak trafienie Denissa Rakelsa. - Najważniejsze, że nie przegraliśmy. Zdobyliśmy punkt, który daje nam trzecie miejsce na koniec rundy. Musimy szanować ten remis i pracować, by takie błędy jak w tym meczu nam się już nie zdarzały - zaznacza Deleu.

Pod koniec spotkania Brazylijczyk odbył pogawędkę z trenerem Jagiellonii. - Współpracowaliśmy w Gdańsku i bardzo się wzajemnie szanujemy. Trochę pożartowaliśmy - przyznaje.Więcej o: