Sport.pl

Cracovia zagra z Jagiellonią Białystok bez Pawła Jaroszyńskiego

Cracovia w sobotę gra ostatni mecz w tym roku. Trener Jacek Zieliński nie będzie mógł w nim skorzystać z trójki kontuzjowanych piłkarzy.
Facebook? » | A może Twitter? »


W dwóch ostatnich spotkaniach trener Zieliński wystawiał te sam zestaw obrońców. Tym razem będzie musiał dokonać zmian, bo ze składu wypada kontuzjowany Paweł Jaroszyński.

- Ma naderwane włókna mięśnia czworogłowego i ma już wolne. Z urazem boryka się też Hubert Wołąkiewicz, poza tym ostatnio miał usuwaną metalową płytkę z ręki, pozostałość po urazie w Rumunii - mówi szkoleniowiec. Oprócz dwójki defensorów do Białegostoku nie jedzie też Mateusz Wdowiak, który przeszedł zaplanowany wcześniej zabieg przegrody nosowej.

Przeciwnikiem Cracovii będzie Jagiellonia, która w środę grała zaległy mecz z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. - Myślę, że to nie będzie dla nich problem. Grali na bardzo dobrej płycie. Jesteśmy natomiast przygotowani, że będzie u nich sportowa złość po porażce, zwłaszcza, że drugą bramkę stracili w kontrowersyjnych okolicznościach - zaznacza Zieliński.

Więcej o: