Sport.pl

Ruch Chorzów. Michał Probierz: Jestem spokojny o nasze zwycięstwo

Michał Probierz, trener Jagiellonii Białystok nie ma dobrych wspomnień związanych z Cichą. W roli szkoleniowca w Chorzowie jeszcze z Ruchem nie wygrał.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

- Jeszcze nigdy nie wygrałem przy Cichej, ale w życiu nic nie trwa wiecznie i mam nadzieję, że w najbliższym meczu przełamię tę passę. Jestem bardzo spokojny o nasze zwycięstwo w Chorzowie - mówił przed wyjazdem do Chorzowa Probierz.

Szkoleniowiec "Jagi" komplementuje Ruch. - Dobrze łączą rutynę z młodością. Dodatkowo mają dobrego trenera. Trzeba przyznać, że Ruch to bardzo poukładany i doświadczony zespół. Łukasz Surma i Marek Zieńczuk mają już wspólnie chyba więcej występów w Ekstraklasie, niż nasz cały zespół. To na pewno bardzo dobra drużyna, która jest bardzo groźna w kontrataku - stwierdził.

Drużyna z Białegostoku w ostatniej kolejce przegrała z Górnikiem Zabrze (2:3). W związku z tym w jej składzie można spodziewać się kilku roszad. - Mało kto przed meczem mówi na jakie zmiany w wyjściowym składzie się zdecyduje. Na pewno jakieś będziemy musieli wprowadzić w życie, bo ostatnio popełniliśmy dużo błędów. Dodatkowo zmagamy się z kilkoma urazami, które również wymuszają na nas roszady - przyznał trener Jagiellonii.Więcej o: