Sport.pl

Stal Rzeszów walczy o I ligę. Komunikat prezesa Andrzeja Łabudzkiego

Kibice żużla w Rzeszowie nie zobaczą drużyny Stali w przyszłym roku w PGE Ekstralidze. Klub teraz walczy, by zespół rozpoczął rozgrywki w Nice Polskiej Lidze Żużlowej.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stali. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW poniedziałek prezes Speedway Stali Rzeszów S.A. za pośrednictwem oficjalnej strony wydał specjalne oświadczenie w sprawie przyszłości żużlowej drużyny.

Drodzy Kibice i Sympatycy rzeszowskiego żużla, z przykrością informujemy, iż mimo usilnych prób i podjętych działań w ostatnich miesiącach, nie udało nam się znaleźć odpowiedniej liczby sponsorów umożliwiającej start naszej drużyny w Ekstralidze w sezonie 2016.

Na obecny moment złożyliśmy stosowne dokumenty w Polskim Związku Motorowym o wydanie pozwolenia startu w I lidze w przyszłym sezonie. Jednak, aby te działania odniosły pozytywny skutek i na ulicy Hetmańskiej 69 ponownie rozbrzmiał dźwięk odpalanych motocykli, wymagana jest dobra wola ze strony zawodników na rozłożenie zaległości finansowych i spłatę ich w późniejszym terminie. Mocno wierzymy, że uda nam się to zrealizować i Rzeszów nie zniknie z żużlowej mapy Polski.

- czytamy w oświadczeniu podpisanym przez prezesa Łabudzkiego.

PGE Ekstraliga bez żużlowców Stali Rzeszów?b>
Więcej o: