Sport.pl

Zdzisław Tymczyszyn nowym prezesem Falubazu

ZKŻ SSA, spółka zarządzająca ekstraligowym zespołem Falubazu, znów ma prezesa. Nowym zarządcą został Zdzisław Tymczyszyn, właściciel firmy Intra S.A., jednej z trzech, która wyciągnęła klub z finansowych tarapatów.
A nowym członkiem zarządu jest dyrektor ZKŻ Kamil Kawicki. Rada nadzorcza spółki składa się z trzech osób, są w niej: Stanisław Dowhan, Stanisław Bieńkowski i Wojciech Domagała. - Nie wykluczamy, że skład zarządu i rady może się powiększyć - powiedział Marcin Grygier ze sztabu prasowego klubu. - Nie mamy żadnych przeciwwskazań, by do rady nadzorczej dołączyła osoba z Urzędu Miasta, jeśli oczywiście będzie taka wola prezydenta miasta.

MAREK CIEŚLAK ZNÓW TRENEREM FALUBAZU. JUŻ DAWNO WIEDZIAŁ, ŻE WRÓCI

HAMPEL: LICZĘ, ŻE SPÓR ROZSTRZYGNIE SIĘ NA MOJĄ KORZYŚĆ

KIBICE FALUBAZU: NIE USIĄDZIEMY W JEDNYM MIEJSCU Z HOŁOTĄ

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PLWięcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. "Stracił kontakt z rzeczywistością"