Sport.pl

Cracovia. Jacek Zieliński: Drużyna nie odleciała

- Drużyna nie odleciała, chociaż wygrana na stadionie Wisły to duży splendor - mówi trener Cracovii Jacek Zieliński przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Facebook? » | A może Twitter? »


Trzy dni po wygranych derbach Krakowa Cracovia zagra kolejny mecz. - Zostawiliśmy dużo zdrowia, było kilka mikrourazów. Poza Miroslavem Covilo, który pauzuje za kartki i Boubacarem Dialibą, który kończy rehabilitację, wszyscy są gotowi do gry - mówi Zieliński.

Cracovia ma okazję wygrać szósty mecz z rzędu u siebie. Przeszkodzić chce jej były trener Robert Podoliński. - Podbeskidzie gra solidną piłkę, są groźni w kontrze. Większość naszych ostatnich przeciwników nastawiała się na szybkie akcje. Na pewno przyjadą bardzo zmotywowani. Podoliński będzie chciał jak najlepiej pokazać się w byłym klubie. My jesteśmy na fali. Chcemy potwierdzić, że gramy coraz lepiej - komentuje trener.

Po 17 kolejkach Cracovia jest na trzecim miejscu w tabeli. Zgromadziła już 30 punktów, tyle samo co druga Legia. Strata do lidera Piasta Gliwice to 10 punktów, ale po zwycięstwie w derbach czwarta w tabeli Pogoń Szczecin jest sześć punktów za drużyną Zielińskiego. - Chcemy spokojnie zadomowić się w pierwszej ósemce. 17 kolejek pokazało, że drużyna może grać o coś więcej niż tylko spokojne utrzymanie - mówi Zieliński.

Początek spotkania Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała w środę o godzinie 20:30. Relacja na żywo w krakow.sport.pl.

Więcej o: