Trener AZS Michał Bąkiewicz po porażce z Olsztynem: Mogliśmy powalczyć o coś więcej

Siatkarze AZS Częstochowa przegrali w środę akademickie derby z AZS-em z Olsztyna 0:3. - W tym meczu mieliśmy swoje szanse i mogliśmy powalczyć o coś więcej - komentuje trener AZS Częstochowa Michał Bąkiewicz.
Dla częstochowskich siatkarzy była to szósta porażka z rzędu. - Pierwszego seta otworzyliśmy agresywnie i dobrze - mówi trener AZS Michał Bąkiewicz. - Była szansa na objęcie prowadzenia nawet i pięcioma punktami. W tej części seta zdarzyły się nam jednak dwa niewymuszone błędy i pozwoliliśmy przeciwnikowi dojść do nas. To, co się działo później, było konsekwencją niewykorzystanych szans. Mamy jednak swoje problemy z kontuzjami. Mamy młodych chłopaków, którzy w związku z kontuzjami dwóch kluczowych graczy muszą grać. Bandero i Patak mieli stanowić o sile zespołu, ale nie grają. Młodzi przechodzą przyśpieszony tryb rozwoju. Nie zawsze będzie tak, że zaprezentują się wyśmienicie. Zdecydowanie twierdzę, że w tym meczu mieliśmy swoje szanse i mogliśmy powalczyć o coś więcej.