Sport.pl

Na derby Krakowa bilet można kupić bez Karty Kibica

Wisła informuje, że od 25 listopada zmieniły się zasady nabywania wejściówek i przypomina o rabacie
Osoby, które mają ważne Karty Kibica mogą nabywać bilety na dotychczasowych zasadach, tj. w kasach w Strefie Kibica i w internecie na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Do wejścia na mecz niezbędne jest posiadanie KKw momencie wchodzenia na stadion oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na KK.

Osoby, które nie mają KK (nigdy jej nie posiadały lub jest nieważna na dzień 25 listopada br.) mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach w Strefie Kibica. Do zakupu konieczne jest podanie: imienia, nazwiska, nr PESEL. Przy wejściu na stadion niezbędne będzie okazanie biletu oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na bilecie.

Od 25 listopada zmienią się również zasady wyrabiania KK. W związku z nowymi przepisami Wisła Kraków SA nie będzie potrzebowała do wyrobienia KK zdjęcia. Osoby posiadające KK mogą wyrobić duplikat bez zdjęcia.

Klub przypomina, że KK pozwala nabyć bilet przez internet i skorzystać z rabatów w przypadku wcześniejszego zakupu. Do czwartku (26 listopada) kibice Wisły mogą kupić wejściówki na derby Krakowa z 15 proc. zniżką. Oferta jest dostępna zarówno w sprzedaży on-line, jak i w Strefie Kibica.

Więcej o: