Sport.pl

Ruch Chorzów. Marek Zieńczuk: Piast Gliwice to tsunami, które już raz zatrzymaliśmy

W Ruchu Chorzów to wiedzą, jak świętować jubileusze! Marek Zieńczuk uświetnił swój 400. mecz w Ekstraklasie golem i wygraną.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Cieszę się, że mogłem na koniec przypieczętować wygraną bramką w stylu Tomasza Frankowskiego z dawnych lat. To chyba pierwsza taka moja podcinka w sytuacji sam na sam - mówił po wygranej w Łęcznej Zieńczuk.

- Dziękuje kolegom z drużyny, że pomogli mi w tym, żeby jubileusz był radosny i pogodny. Bardzo dziękuję też kibicom, bo czuję w Chorzowie spore wsparcie, co daje mi motywację do ciężkiej pracy. Na razie nasze wyniki są bardzo zadowalające i mam nadzieję, że będziemy dalej szli do przodu - dodał pomocnik chorzowian.

Teraz przed Ruchem wyjazdowy mecz z Piastem Gliwice. - Spotkanie z Piastem z całą pewnością będzie ciężkie, bo gliwiczanie idą jak tsunami. Natomiast jesteśmy jednymi z niewielu, którzy byli w stanie ich pokonać w tym sezonie. Przypomnę jednak, że w Gliwicach zawsze dobrze nam się grało. Wiadomo, że jest to inna drużyna, ale znamy trochę ten stadion z poprzedniego sezonu i nie pojedziemy tam w roli chłopców do bicia - zakończył Zieńczuk.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Więcej o: