Huragan znowu lepszy od rezerw Jagiellonii

Rezerwy Jagiellonii Białystok w pierwszym meczu rundy rewanżowej w III lidze przegrały 0:1 u siebie z Huraganem Morąg.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Goście gola zdobyli w pierwszej akcji meczu, a strzelcem bramki był Radosław Lenart. W pierwszej połowie Huragan mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale raz piłka trafiła w poprzeczkę, a w kolejnej akcji futbolówkę z linii bramkowej wybił Rafał Augustyniak.

W drugiej połowie godne odnotowania były tylko strzały Alvarinho i Piotra Grzelczaka, ale drogi do bramki te próby nie znalazły. Jagiellonia kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce w doliczonym czasie gry dla Emila Gajko.

Tak więc powtórzył się wynik z pierwszej kolejki gdy białostocki zespół przegrał 0:1 na wyjeździe tracąc gola w 90 minucie.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg 0:1 (0:1)

Strzelec bramki: Radosław Lenart (1.)

Jagiellonia II: Baran - Radecki, Augustyniak, Łupiński, Pajnowski (70. Koźlik) - Pawlik, Falon - Gajko, Grabowski (46. Mystkowski), Alvarinho (58. Wołczyński) - Grzelczak.

Inne wyniki 18. kolejki

Sobota: Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn 8:0, ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków 4:1, Start Działdowo - Olimpia Elbląg 0:7, MKS Ełk - Znicz Biała Piska 2:0, Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap 1:0, Concordia Elbląg - Wissa Szczuczyn 0:2, Sokół Ostróda - MKS Korsze 1:1.

Niedziela: Warmia Grajewo - GKS Wikielec 1:4.