Sport.pl

Śląsk - Lech 1:1. Jan Urban: Gra bez napastnika? Hiszpanie zdobyli tak mistrzostwo Europy

Remis 1:1 w meczu ze Śląskiem Wrocław skomentował Jan Urban, trener Lecha Poznań. - W pierwszej połówce zagraliśmy dość bojaźliwie. Druga połowa była zupełnie inna i żałujemy jak się skończyło to spotkanie, bo była szansa na trzy punkty - mówi szkoleniowiec Kolejorza.
Trener Lecha Poznań Jan Urban po meczu: - Każda z drużyn zagrała po dobrej jednej połowie. My będziemy rozmawiali i szukali przyczyn tego, że w pierwszej zagraliśmy dość bojaźliwie. Nie wiem, z czego to wynikało. Druga połowa była już zupełnie inna i żałujemy wyniku, bo była szansa na trzy punkty. W naszej sytuacji musimy punktować wszędzie i - jeśli się da - to najlepiej za trzy punkty. Szkoda, bo zostawiliśmy mnóstwo zdrowia na boisku, by w drugiej połowie zdobyć decydującą bramkę. Ale gramy dalej.

- Zagraliśmy bez typowego napastnika, ale mamy ich w drużynie - jest Thomalla, jest Robak, który teraz ma kontuzję. A co będzie w grudniu, w oknie transferowym - zobaczymy. Skauting pracuje, by doszli do nas wartościowi zawodnicy. Hamalainen nie raz jednak grał na ataku. Ale zgodzę się, że to raczej taka "10", a nie typowy napastnik. Pamiętajmy, że Hiszpanie bez napastnika zdobyli mistrzostwo Europy.

Więcej o: