Olimpia Zambrów przegrała w Tarnobrzegu

Olimpia Zambrów po dwóch wygranych w rzędu zaliczyła porażkę w II lidze. W sobotę zambrowski zespół przegrał 0:3 na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Olimpia zaczęła sobotnie spotkanie tak jak dwa poprzednie, które wygrała. Czyli starała się rozbijać ataki Siarki i czekać na kontry. Tym razem ten wariant sprawdzał się tylko do 43. minuty. Co prawda gospodarze już wcześniej mieli okazje na objęcie prowadzenia, ale udało im się to dopiero w końcówce pierwszej połowy. Do kolejnego dośrodkowania doszedł Kamil Kościelny i z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki. Gdy zaraz po przerwie Siarka po strzale Szymona Martusia podwyższyła na 2:0 było jasne, że dla Olimpii będzie bardzo trudno zdobyć chociażby punkt w tym meczu. Pomimo starań zambrowski zespół nie zdołał już odmienić losów spotkania, a Siarka zdobyła jeszcze jednego gola i mecz skończył się porażką Olimpii 0:3.

Także po dwóch wygranych z kolei Olimpia poniosła porażkę. Natomiast dla Siarki było to pierwsze zwycięstwo od czterech kolejek.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów 3:0 (1:0)

Strzelcy bramek: Kamil Kościelny (42.), Szymon Martuś (50.), Daniel Koczon (67.).

Siarka: Janowski - Przewoźnik, Kościelny, Waleńcik, Chłoń (56. Jakubowski), Domański, Korzępa (59. Więcek), Stefanik, Stromecki, Koczon (76. Mandzelowski), Martuś (76. Buczek).

Olimpia: Czapliński - Dzienis (71. Buzun), Gogol, Porębski Ż (46. Piłatowski), Dziemidowicz, Lemanek Ż, Grzybowski Ż, Pomorski (64. Mroczkowski), Jastrzębski, Twardowski (61. Szymański), Zapolnik.

Inne wyniki 15. kolejki

Piątek: Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków 1:1.

Sobota: Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik 0:0, Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa 1:3, Radomiak Radom - GKS Tychy 1:0, Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola, Okocimski Brzesko - Puszcza Niepołomice, Nadwiślan Góra - Polonia Bytom (trzy mecze o godz. 14), Stal Mielec - Wisła Puławy (godz. 16).