BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 2:3. Honorowa porażka

Bielszczanie przegrali, ale meczu z mocnym rywalem nie muszą się wstydzić.
Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Początek zdecydowanie należał do gości, którzy łatwo wygrali pierwszego seta. Andrea Anastasi, trener gości, desygnując podstawowy skład, dał odpocząć niektórym zawodnikom przed wtorkowym meczem w Lidze Mistrzów. Bielszczanie nie zważali na to: w dwóch kolejnych setach było odwrotnie, gospodarze wygrali je bardzo łatwo i wysoko. W czwartym BBTS prowadził już 4:1 i wydawało się, że może sensacyjnie wygrać. Goście zaczęli jednak grać skutecznie. Tak było już do samego końca.

Jako że w tym sezonie nie ma play-offów, każde spotkanie rundy zasadniczej jest dużo bardziej istotne niż wcześniej. BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (18:25, 25:17, 25:20, 18:25, 10:15). BBTS Bielsko-Biała: Pilarz, Wika, Sacharewicz, Janeczek, Kapelus, Krulicki, Lewis (libero) oraz Sacharewicz, Neroj. Lotos Trefl Gdańsk: Falaschi, Hebda, Ratajczak, Troy, Mika, Gawryszewski, Gacek (libero) oraz Grzyb, Stępień, Schulz, Schwarz.

"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]

• Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu