Sport.pl

Polska - Czechy we Wrocławiu: Ruszyła sprzedaż biletów VIP

Polska - Czechy we Wrocławiu. Rozpoczęła się sprzedaż biletów i pakietów VIP na ten mecz. Starcie rozegrane zostanie 17 listopada na Stadionie Wrocław. 
W specjalnym komunikacie Stadion Wrocław poinformował, że na miejscach VIP stworzone będą dwie strefy biznesowe.

Strefa Biznes Gold: posiada ona przestronną restaurację z tarasem dla gości oraz panoramiczne okna wychodzące na murawę boiska. Komfortowe fotele na trybunie głównej znajdują się przed szklaną fasadą restauracji, co umożliwia bezpośredni swobodny dostęp do jej wnętrza. Goście będą mieli również do dyspozycji najwyższej jakości catering z profesjonalną obsługą oraz bezpłatnymi napojami. Cena: 900 zł za miejsce (min. 4 miejsca).

Loże Biznesowe - w 12- lub 24-osobowych lożach gospodarze i goście mogą dzielić piłkarskie emocje rozgrywające się na boisku, korzystając jednocześnie z wysokiej klasy cateringu i serwisu. Loże Biznesowe gwarantują doskonały widok z wnętrza loży na murawę boiska przez przeszkloną ścianę. Goście otrzymają najwyższej jakości catering z profesjonalną obsługą kelnerską oraz bezpłatnymi napojami. Cena: 1400 za miejsce (z uwagi na fakt, że Loże są sprzedawane w całości, aby uzyskać łączną kwotę, należy pomnożyć cenę za miejsce przez liczbę miejsc w Loży).

Sprzedaż biletów i pakietów VIP odbywa się m.in. za pośrednictwem Stadionu Wrocław. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem sprzedaż@stadionwroclaw.pl lub na stadionwroclaw.pl

Więcej o: