Sport.pl

Śląsk - Lech. Trwa sprzedaż biletów na mecz z mistrzem Polski

Bilety na mecz Śląsk - Lech. W sobotę 31 października zawodnicy Śląska podejmują na własnym stadionie Lecha Poznań. W sprzedaży są już wejściówki na to spotkanie.
Przedsprzedaż dla wszystkich:

Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzono możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

Sprzedaż online dla wszystkich:

* Możesz kupować bilety bez Karty Kibica

* Możesz kupić tylko 1 bilet na 1 osobę

* Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem

* Samodzielnie drukujesz bilet

Wymóg: w ostatnich 2 latach musiałeś być na meczu, aby znaleźć się w zweryfikowanej bazie osobowej, w koncie internetowym musisz dodać wyraźne zdjęcie twarzy, podać adres e-mail i nr PESEL, które będą zweryfikowane z pobranymi podczas klasycznej sprzedaży w kasach danymi osobowymi kibica.

Nowy bilet uczniowski:

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzono na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Miejskiego otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

Uwaga! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Lechem na trybuny B i D wynoszą 26 zł (normalny), 21 zł (ulgowy) i 18 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C dla posiadaczy kosztują 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł. W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł.

Sektor Rodzinny

Mecz z Lechem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 15 zł).

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz znajdziesz TUTAJ .

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 31 października, do godz. 16.30.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Spotkanie 14. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań odbędzie się w sobotę 31 października o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim.

Więcej o: