Sport.pl

Puchar za mistrzostwo świata w Rzeszowie! Na meczu Developresu

We wrześniu ubiegłego roku wzniósł go kapitan reprezentacji Polski Michał Winiarski. W sobotę puchar za mistrzostwo świata, które rok temu wywalczyli Polacy, zawita do Rzeszowa. Będzie dostępny przed i po meczu siatkarek Developresu Rzeszów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowskie siatkarki w sobotę rozpoczną są drugi sezon w Orlen Lidze. W pierwszym meczu podejmą przed własną publicznością PGE Atom Trefl Sopot, a pojedynek ten pokaże telewizja Polsat Sport (początek o godz. 20). Kibice oprócz zobaczenia w akcji nowego zespołu Developresu SkyRes i jednego z faworytów ligi z Sopotu, będą mogli także podziwiać jedno z najważniejszych trofeów w świecie siatkarskim, puchar za mistrzostwo świata z 2014 roku. Ten ponownie zawita do Rzeszowa. W poprzednim sezonie gościł już w trakcie meczu siatkarzy Asseco Resovii, teraz uświetni mecz Developresu.

- Puchar Świata wystawiony zostanie godzinę przed meczem. Kibice będą mogli sobie zrobić zdjęcie z pucharem również w trakcie spotkania i godzinę po jego zakończeniu. Puchar do Rzeszowa przywiezie Anna Sumelka, która od kilku lat organizuje Memoriał im. Arkadiusza Gołasia - tłumaczy wiceprezes Developresu SkyRes Rzeszów Wiesław Kozieł.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!