Trenerzy po meczu Zawisza - Dolcan. Co powiedzieli?

W meczu 12. kolejki I ligi bydgoscy piłkarze na własnym stadionie przegrali 0:3 z Dolcanem Ząbki i stracili pozycję lidera tabeli. Oto, co po spotkaniu powiedzieli obaj trenerzy.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Maciej Bartoszek (Zawisza): Bardzo źle weszliśmy w ten mecz. W ogóle cała I połowa w naszym wykonaniu była nie udana. Po przerwie gra się poprawiła, ale już było za późno. Strata trzeciego gola była konsekwencją naszej ofensywnej gry. W końcówce mieliśmy na boisku już tylko trzech obrońców. Teraz trzeba szybko wyciągnąć wnioski z tego meczu. Mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy.

Dariusz Dźwigała (Dolcan): Wygraliśmy zasłużenie, a nasze zwycięstwo powinno być jeszcze wyższe. Znaliśmy atuty Zawiszy. Stąd gra wysokim pressingiem. Nie można było bydgoszczan dopuszczać za blisko naszej bramki i to nam się udało. Mój zespół zawsze dobrze gra z wysoko notowanymi drużynami. I dzisiaj to się potwierdziło.