Sport.pl

Kibice Lecha Poznań i kapitan Łukasz Trałka wydali wspólny apel. "Przyjdźcie bez względu na wk..."

Ugrupowania kibiców Lecha Poznań oraz kapitan mistrzów Polski Łukasz Trałka wydali oświadczenie z apelem o wsparcie dla Kolejorza w najbliższych meczach z Ruchem Chorzów (środa) i Górnikiem Zabrze (sobota)
W apelu czytamy:

"Grupy Kibicowskie Lecha Poznań, Lech Poznań Ultras, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz kapitan Kolejorza - Łukasz Trałka zwracają się z apelem o wsparcie.

Obecnie nasza drużyna znajduje się "w dołku". Przy okazji najbliższych spotkań z Ruchem i Górnikiem musimy pokazać, że jesteśmy z Lechem nie tylko gdy odnosimy sukcesy, ale również w trudniejszych momentach.

Wielokrotnie w tym sezonie przełykaliśmy gorzką pigułę porażki, ale każdy z nas zdaje sobie sprawę, że pretensje, wylewanie frustracji nie pomoże ani nam, ani zespołowi w odniesieniu zwycięstw w tak ważnych meczach jak walka o najkrótszą drogę do przyszłorocznych pucharów z Ruchem, oraz o ligowe punkty - z Górnikiem - które pozwolą rozpocząć marsz w górę tabeli.

Zjednoczmy siły i gorącym dopingiem przechylmy szalę zwycięstwa na naszą stronę, na stronę Kolejorza. Potrzebne jest każde gardło, bez względu na poziom wkur...nia na wyniki. Będzie również oprawa. Bądźmy 12 zawodnikiem Lecha".

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
 •  
 • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= "/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!
   
  Skomentuj:
  Kibice Lecha Poznań i kapitan Łukasz Trałka wydali wspólny apel. "Przyjdźcie bez względu na wk..."
  Zaloguj się

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX