Zaur Sadajew górą w pojedynku byłych piłkarzy Lecha Poznań. Znów zdobył bramkę [WIDEO]

Drugiego gola dla Tereka Grozny po powrocie z Lecha Poznań strzelił Zaur Sadajew. Jego zespół wygrał 4:1 z ekipą FK Ufa, w której wystąpił inny były lechita, Haris Handzić.

Zaur Sadajew był ostatnio podstawowym zawodnikiem Tereka Grozny, ale w meczu z FK Ufa wszedł na boisko dopiero w 40. minucie, gdy zmienił Magomeda Mitriszewa. Jego zespół prowadził wówczas 2:0, ale goście zdobyli kontaktową bramkę w 69. minucie.

10 minut później to właśnie Zaur Sadajew powiększył prowadzenie czeczeńskiego zespołu (akcja od 2:55 na poniższym skrócie), ale wcześniej były lechita zmarnował kilka niezłych okazji. Wynik ustalił zaś Maciej Rybus. Dla obu wspomnianych strzelców były to ich drugie trafienia w sezonie. Więcej bramek w zespole ma od nich tylko Brazylijczyk Mauricio, który w sobotę dwa razy pokonał bramkarza z Ufy.

W ekipie gości od 63. minuty grał były napastnik Lecha Poznań Haris Handzić.