Sport.pl

TVP pokazuje półfinały I ligi żużla

Na antenie TVP Sport będzie można zobaczyć oba pierwsze mecze półfinałowe. W piątek od godz. 18 transmisja z przełożonego z niedzieli spotkania Polonii z Lokomotivem Daugavpils
Opady deszczu uniemożliwiły rozegranie meczu w Bydgoszczy, podobnie jak rywalizacji Ostrovii Ostrów Wielkopolski z ROW-em Rybnik. Oba spotkania odbędą się w piątek, a już w niedzielę przyjdzie czas na rewanże.

Polonia to czwarta drużyna sezonu zasadniczego, zaś Lokomotiv zakończył tę fazę na pierwszym miejscu, wygrywając 10 spotkań, a przegrywając tylko dwa. Łotewski klub to jeden z głównych faworytów do awansu. W sezonie zasadniczym oba mecze między tymi drużynami wygrał właśnie Lokomotiv. Na własnym stadionie pokonał Polonię 54:36, w Bydgoszczy triumfował 47:43.

Spotkanie Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils będzie można zobaczyć w piątek w TVP Sport i na stronie sport.tvp.pl - początek transmisji o godz. 18. Mecz komentuje Rafał Darżynkiewicz wraz z Tomaszem Bajerskim. Studio poprowadzi Filip Czyszanowski, a reporterami będą Marcin Gebel i Marcin Rams.

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja Ostrovii z ROW-em Rybnik. Oba zespoły są w tym sezonie niepokonane na własnych stadionach. W sezonie zasadniczym w Rybniku ROW pokonał Ostrovię aż 60:30, w Ostrowie Wielkopolskim lepsi byli gospodarze, wygrywając 48:41.

Więcej o: