Wigry Suwałki uratowały punkt w starciu z beniaminkiem

Piłkarze Wigier Suwałki zremisowali 1:1 wyjazdowy mecz z beniaminkiem I ligi MKS-em Kluczbork.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Punkt wywalczony przez Wigry trzeba uznać za sukces. Suwalczanie, szczególnie w pierwszej połowie, byli wyraźnie gorsi od drużyny, która przed tą kolejką zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze mieli sporo sytuacji bramkowych, ale albo razili nieskutecznością, albo bardzo dobrze w bramce interweniował Hieronim Zoch. Bramkarz Wigier został pokonany tylko raz w 18 minucie gdy gola zdobył Maciej Kowalczyk. Suwalczanie wyrównali w 68. minucie gdy błąd obrońcy wykorzystał Piotr Ruszkul.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Inne mecze 7. kolejki

Piątek: Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 2:3.

Sobota: GKS Bełchatów - GKS Katowice 1:2, Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock, Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki (dwa mecze o godz. 18), Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice (godz. 19.45).

Niedziela: Rozwój Katowice - Chrobry Głogów (godz. 15), Pogoń Siedlce - Arka Gdynia (godz. 17).

Mecz Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec został przełożony na 29 września.

Tabela I ligi

Dwa pierwsze zespoły awansują. Trzy ostatnie spadają, a drużyna z miejsca 15. zagra w barażu o utrzymanie.