Robert Gumny i Mateusz Lis zagrali w reprezentacji Polski przeciw Walii

Z dwóch piłkarzy Lecha Poznań powołanych do kadry U-19 w meczu z reprezentacją Walii wystąpił obrońca Robert Gumny. W bramce Polaków stał Mateusz Lis wypożyczony z Kolejorza do Miedzi Legnica. Biało-czerwoni zremisowali 1:1

Towarzyski mecz odbył się w Cardiff. Prowadzenie dla Polaków zdobył w 60. minucie Mateusz Wieteska z Legii Warszawa, a wyrównał w 83. minucie Pełne 90 minut rozegrał Robert Gumny z Lecha Poznań, Kamil Jóźwik nie wystąpil w tym meczu. W bramce biało-czerwonych stał wypożyczony z Kolejorza do Miedzi Legnica bramkarz Mateusz Lis.