Paulina Nogaj gwiazdą pływackich mistrzostw. Znów wygrała

Zawodniczka Wodnika Radom ma już trzy medale mistrzostw Polski juniorek do lat 18. Warto podkreślić, że wszystkie z najcenniejszego kruszcu.

Na otwarcie imprezy w Ostrowcu Świętokrzyskim Nogaj wywalczyła złoto w wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym. Jej kolejne starty również zaowocowały fantastycznymi wynikami. Podopieczna trenera Krzysztofa Krzysztoszka do swojej kolekcji dorzuciła dwa kolejne tytuły mistrzowskie. Pływaczka Wodnika wygrała sprint motylkiem na 50 metrów (rezultat 27.16), a także triumfowała w finale 200 m. stylem zmiennym (2:19.15). W drugim z wymienionych wyścigów na czwartym miejscu uplasowała się klubowa koleżanka Pauliny Nogaj. Mowa o Adriannie Mendyk, która uzyskała 2:23.82.