Mecz Polonii z Mazurem Gostynin zostanie dokończony 4 czerwca

W środę 4 czerwca, o godz. 17 w Gostyninie, dokończony zostanie mecz 29. kolejki grupy północnej mazowieckiej czwartej ligi. W sobotę po 60 minutach, przy wyniku 0:0, spotkanie przerwała ulewa.

- Mecz zostanie dokończony 4 czerwca, w środę, o godz. 17. Drużyny rozegrają 30 minut, czyli dokończą przerwany w sobotę mecz - mówi rzecznik MZPN Jacek Sowa.

W sobotę Polonia miała przewagę, w pierwszej połowie stworzyła kilka dobrych okazji do strzelenia gola, ale nie zdołała objąć prowadzenia. "Czarne Koszule" prowadzą natomiast wciąż w tabeli - braku punktów za spotkanie z 29. kolejki, o trzy punkty wyprzedzają drugi Bug Wyszków.

W środę Polonia zagra u siebie z Błękitnymi Gąbin, którzy zajmują 10. miejsce w tabeli. Początek meczu - o 19.11.