YouTube. Wisła - Termalica gole, bramki, skrót! Gol bramkarza, Nowak! YouTube, WIDEO!

W 93. minucie meczu Wisła - Termalica gola wyrównującego strzelił Sebastian Nowak, bramkarz. Zobacz bramkę na Youtube Wideo. Mecz skończył się wynikiem 2:2.

Kiedy w 92 min Donald Guerrier zdobył gola na 2:1, wydawało się, że Wisła zdobędzie trzy punkty. Termalica miała jednak jeszcze rzut rożny - po dośrodkowaniu gola na wagę remisu zdobył bramkarz gości - Sebastian Nowak.

Chociaż piłkarze i trenerze zwykle opowiadają, że nie patrzą w tabelę, to przed meczem z Termaliką na pewno doskonale wiedzieli co da im zwycięstwo. Wygrana dałaby im 10 punktów przewagi nas miejscami spadkowymi na cztery mecze przed końcem sezonu. Tylko katastrofa mogłaby im odebrać ekstraklasę. Rywal był w trudniejszej sytuacji - cztery punkty przewagi na strefą spadkową i wciąż musiał spoglądać za plecy.

Piłkarze Wisły zamierzali dalej realizować cel nakreślony przez Dariusza Wdowczyka. Trener stwierdził, że chce wygrać grupę spadkową, najlepiej z kompletem zwycięstw. Po pokonaniu Górników z Zabrza i Łęcznej wykonanie planu nabierało coraz realniejszych kształtów. Kolejny krok wydawał się o tyle łatwiejszy, że szkoleniowiec Wisły miał do wyboru pełną kadrę. Po raz pierwszy w tym roku na ławce rezerwowych usiadł Krzysztof Mączyński (wszedł po przerwie). Pomocnik zakończył rehabilitację i poprzez mecze w ekstraklasie chce wywalczyć powrót do kadry narodowej. Uraz łydki wyleczył Paweł Brożek i od razu wskoczył do podstawowego składu.