Radwańska - Niculescu TRANSMISJA W INTERNECIE. Stream za darmo

Agnieszka Radwańska zagra z Monicą Niculescu w 3. rundzie turnieju WTA Indian Wells. Mecz odbędzie się w niedzielę. Początek od 19:10. Transmisja w internecie na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Agnieszka Radwańska (nr. 3 WTA) awansowała do III rundy na kortach twardych w Indian Wells (pula nagród 6,135 mln dol.) po zwycięstwie nad Dominiką Cibulkovą (57. WTA) 6:3, 3:6, 7:5. Mecz miał dramatyczny przebieg dla Polki, która w trzecim - decydującym - secie przegrywała już 2-5, ale obroniła meczbola, a potem wygrała pięć kolejnych gemów. O awans do 1/8 Polka powalczy z Rumunką Moniką Niculescu (34. WTA).

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU RADWAŃSKA - NICULESCU

Radwańska grała dotychczas tylko trzy mecze z Niculescu. Polka triumfowała dwukrotnie. Ostatni raz tenisistki zmierzyły się ze sobą w lutym w III rundzie Qatar Total Open. W katarskiej Ad-Dausze Niculescu prowadziła w pierwszym secie 4:1, ale mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 7:5, 6:1 dla Radwańskiej. W 2009 roku Polka pokonała Rumunkę w I rundzie turnieju w Linz (6:4, 6:2). Przegrała w 2015 roku w półfinale turnieju w Notingham (5:7, 6:4, 6:0).

RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. TRANSMISJA W INTERNECIE NA STRONIE SPORT.TVP.PL.