POLSKA - CHORWACJA na żywo 27.01.2016 O której, gdzie w TV mecz Polska - Chorwacja TRANSMISJA

Maciej Gębala

Maciej Gębala (ŁUKASZ KRAJEWSKI)

Mecz Polska - Chorwacja w ME piłkarzy ręcznych odbędzie się 27 stycznia o 20:30. Transmisja TV na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

Mistrzostwa Europy w aplikacji Sport.pl LIVE! [SPRAWD¬]

 

- Rehabilitacja Bartosza Jureckiego przebiega zgodnie z planem. Planujemy ponownie zgłosić go do składu - mówi dr Rafał Markowski, lekarz reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych. We wtorek wieczorem 37-letni obrotowy ma trenować z zespołem. Wł±czyć go do drużyny na ¶rodowy mecz z Chorwacj± można do ¶rody, do godziny 9.

 

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - CHORWACJA

 

Przez ponad tydzień Jurecki dochodził do siebie po naderwaniu mię¶nia brzuchatego łydki. W meczu z Macedoni± rozegranym 17 stycznia najlepszemu kołowemu ubiegłorocznych mistrzostw ¶wiata odnowił się uraz, który utrudniał mu już przygotowania do mistrzostw Europy. Wówczas stało się jasne, że Jurecki nie zagra 19 stycznia z Francj±, na zakończenie zmagań w grupie A. Kiedy czekali¶my na powrót do¶wiadczonego zawodnika w drugiej fazie turnieju, doktor Markowski wyja¶niał, że nie należy się spieszyć.

 

- Nie działamy pod presj±, że na który¶ konkretny mecz Bartek musi być gotowy. Badamy go często, widzimy, że na pewno sytuacja się poprawia. Ale ta kontuzja dała o sobie znać już drugi raz w ostatnim czasie. Dlatego musimy być bardzo ostrożni - wyja¶niał lekarz w rozmowie ze Sport.pl.

 

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - CHORWACJA

 

Wygl±da na to, że z łydk± zawodnika jest już dobrze. - Rehabilitacja Bartka Jureckiego przebiega zgodnie z planem. Planujemy ponownie zgłosić go do turnieju - mówi Markowski w rozmowie z Janem Korczakiem-Mleczk±, rzecznikiem prasowym Zwi±zku Piłki Ręcznej w Polsce.

 

Sztab kadry na treningu chce się jeszcze upewnić, że Jurecki może zast±pić w składzie Macieja Gębalę bez żadnego ryzyka. Podejmować go nie warto, bo szkoda tracić zmianę. Przywrócenie Jureckiego do zespołu będzie drug±, a w mistrzostwach można dokonać trzech. - Tę trzeci± na pewno musimy zachować do ostatniego meczu, na wypadek gdyby zdarzyła się jaka¶ kontuzja. Zwłaszcza chodzi o bramkarzy, do końca musimy mieć możliwo¶ć skorzystania z Marcina Wicharego - wyja¶nia nam doktor Markowski.

 

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - CHORWACJA

 

Markowski w rozmowie z ZPRP mówi też o kontuzji Krzysztofa Lijewskiego. Prawy rozgrywaj±cy przez zbity nadgarstek z Białorusi± grał tylko w obronie. Możliwe, że z Chorwacj± będzie mógł również atakować.


TRANSMISJA W TV Z MECZU POLSKA - CHORWACJA W POLSAT I POLSAT SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA PLATFORMIE IPLA.TV.


Kamil Syprzak relacjonuje mistrzostwa Europy na Snapchacie Sport.pl!

Terminarz