ME w piłce ręcznej. Polska - Białoru¶: Transmisja TV w Polsat i Polsat Sport

Karol Bielecki podczas meczu Polska - Norwegia

Karol Bielecki podczas meczu Polska - Norwegia (MATEUSZ SKWARCZEK)

Mecz Polska - Bialoru¶ w ME piłkarzy ręcznych odbędzie się 25 stycznia o 20:30. Transmisja TV na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

Kamil Syprzak relacjonuje mistrzostwa Europy na Snapchacie Sport.pl!

Piotr Chrapkowski: Tak, zło¶ć w nas siedzi, bo szybko wykorzystali¶my margines błędu, jaki mieli¶my. Oby teraz nasze emocje zamieniły się w agresję na boisku. W meczach z Białorusi± i Chorwacj± musimy j± pokazać.

 

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - BIAŁORU¦

 

To agresji najbardziej zabrakło w starciu z Norwegami?

- Tak, generalnie ten mecz zagrali¶my równie słabo jak pierwszy, z Serbi±. Tam był happy end, tu już nie, bo Norwegia grała lepiej niż Serbia. Widać było, że jeste¶my zestresowani. Nie grali¶my swojej piłki. Z Francj± byli¶my luĽni. To największa różnica między tamtym zwycięstwem a t± porażk±.

Dlaczego nie działała nasza obrona?

- Nie wiem dlaczego byli¶my bierni. Na pewno to się nie może powtórzyć. Je¶li nie będziemy agresywnie wychodzić do rywali, to na pewno w zespole Białorusi wykorzysta to Siergiej Rutenka. Musimy wychodzić do dziewi±tego metra i tam się z rywalami bić. Z Norwegami zagrali¶my na warunkach przeciwników. A tego nie wolno robić, zwłaszcza we własnej hali, przy 15 tysi±cach kibiców. Z Białorusi± na pewno zagramy na swoich, twardych warunkach. Musimy wygrać, jeste¶my zdeterminowani. Wiemy, że Białoru¶ po klęsce z Francj± będzie chciała pokazać, ile jest naprawdę warta. A jest warta sporo. Minimalnie przegrała z Norwegi± [27:29], wygrała z Islandi± [39:38], jej kosztem wychodz±c z grupy B do drugiej fazy. Ale zagramy z nimi dobry mecz. Często zdarza się, że w turnieju jest jedno słabsze spotkanie. Nie tylko w piłce ręcznej, też w innych dyscyplinach. Z Norwegi± mieli¶my zdecydowanie najgorszy mecz, bo wcze¶niejsze trochę słabsze jednak wygrali¶my. Teraz już na słabo¶ć nie ma miejsca.

Mistrzostwa Europy w aplikacji Sport.pl LIVE! [SPRAWD¬]

 

TRANSMISJA TV Z MECZU POLSKA - BIAŁORU¦ W POLSACIE I POLSACIE SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA PLATFORMIE IPLA.TV.


Je¶li chodzi o piłkarzy ręcznych, to zawsze byli¶cie w ¶wietnej formie [MEMY]

Terminarz