Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. Polska - Białoruś. TRANSMISJA TV, RELACJA ONLINE, STREAM NA ŻYWO ZA DARMO

Polska - Białoruś

Polska - Białoruś (MATEUSZ SKWARCZEK)

Mecz Polska - Bialoruś w ME piłkarzy ręcznych odbędzie się 25 stycznia o 20:30. Transmisja TV na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo na Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na platformie Ipla.tv.

Piotr Chrapkowski: Tak, złość w nas siedzi, bo szybko wykorzystaliśmy margines błędu, jaki mieliśmy. Oby teraz nasze emocje zamieniły się w agresję na boisku. W meczach z Białorusią i Chorwacją musimy ją pokazać.

 

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - BIAŁORUŚ

 

To agresji najbardziej zabrakło w starciu z Norwegami?

- Tak, generalnie ten mecz zagraliśmy równie słabo jak pierwszy, z Serbią. Tam był happy end, tu już nie, bo Norwegia grała lepiej niż Serbia. Widać było, że jesteśmy zestresowani. Nie graliśmy swojej piłki. Z Francją byliśmy luźni. To największa różnica między tamtym zwycięstwem a tą porażką.

Dlaczego nie działała nasza obrona?

- Nie wiem dlaczego byliśmy bierni. Na pewno to się nie może powtórzyć. Jeśli nie będziemy agresywnie wychodzić do rywali, to na pewno w zespole Białorusi wykorzysta to Siergiej Rutenka. Musimy wychodzić do dziewiątego metra i tam się z rywalami bić. Z Norwegami zagraliśmy na warunkach przeciwników. A tego nie wolno robić, zwłaszcza we własnej hali, przy 15 tysiącach kibiców. Z Białorusią na pewno zagramy na swoich, twardych warunkach. Musimy wygrać, jesteśmy zdeterminowani. Wiemy, że Białoruś po klęsce z Francją będzie chciała pokazać, ile jest naprawdę warta. A jest warta sporo. Minimalnie przegrała z Norwegią [27:29], wygrała z Islandią [39:38], jej kosztem wychodząc z grupy B do drugiej fazy. Ale zagramy z nimi dobry mecz. Często zdarza się, że w turnieju jest jedno słabsze spotkanie. Nie tylko w piłce ręcznej, też w innych dyscyplinach. Z Norwegią mieliśmy zdecydowanie najgorszy mecz, bo wcześniejsze trochę słabsze jednak wygraliśmy. Teraz już na słabość nie ma miejsca.

 

TRANSMISJA TV Z MECZU POLSKA - BIAŁORUŚ W POLSACIE I POLSACIE SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA PLATFORMIE IPLA.TV.


Jeśli chodzi o piłkarzy ręcznych, to zawsze byliście w świetnej formie [MEMY]