Sport.pl

Szpilka - Wilder. Gdzie obejrzeć? STREAM ONLINE

js
13.01.2016 20:03
A A A
Artur Szpilka

Artur Szpilka (FRANK FRANKLIN II/AP)

Walka Szpilka - Wilder odbędzie się w nocy z 16 na 17 stycznia w Nowym Jorku. Transmisja na żywo w Polsat Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Stream online na kanale SHOWTIME Sports na Youtube.

Wyluzowany i pewny siebie wydaje się Artur Szpilka (20-1, 15 KO) na kilkadziesi±t godzin przed walk± życia. W nocy z soboty na niedzielę rywalem Polaka będzie mistrz ¶wiata organizacji WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (35-0, 34 KO).

 

ARTUR SZPILKA - DEONTAY WILDER NA YOUTUBE NA ŻYWO!

 

-Wilder tylko gada i gada, najczę¶ciej w dodatku pieprzy głupoty. Każdy więc oczekuje, że odpowiem mu w ten sam sposób, lecz nie zrobię tego. Je¶li kto¶ wygaduje takie bzdury jak on czy Shannon Briggs, to nic innego jak gówniane gadanie i nie ma co się tym przejmować. Wilder to panuj±cy mistrz ¶wiata, więc mam dla niego sporo szacunku. Zamiast więc odpowiadać mu takimi samymi bzdurami, pobiję go w ringu. A po sobocie nie będzie już więcej pieprzył takich bzdur - stwierdził pię¶ciarz z Wieliczki.

 

- To dla mnie bardzo ważna walka, chcę ni± przej¶ć do historii polskiego boksu. Ja w niej nie mam nic do stracenia, mogę jedynie skorzystać. To Wilder musi wygrać, nie ja. Nie odczuwam więc żadnej presji. Ja tylko mogę okazać się zwycięzc±. Z drugiej strony ten pojedynek znaczy dla mnie wszystko, nie ma nic ważniejszego. To rozpoczęcie etapu kariery, jak± chcę prowadzić. Mam zamiar być zawodnikiem, o którym będ± mówić jeszcze długo po mojej ¶mierci - kontynuował Szpilka.

 

- Wilder nie przez przypadek został mistrzem ¶wiata wagi ciężkiej. Mam dla niego szacunek, lecz je¶li kto¶ wygaduje te wszystkie bzdury, człowiek powoli zaczyna się zastanawiać, czemu on to robi? Z pewno¶ci± czeka mnie trudna przeprawa, ale jestem na ni± przygotowany - dodał Szpilka.

 

TRANSMISJA TV Z WALKI SZPILKA - WILDER NA POLSAT SPORT. RELACJA NA ŻYWO W SPORT.PL I APLIKACJI SPORT.PL LIVE. STREAM ONLINE NA YOUTUBE KANALE SHOWTIME SPORTS.

 

Zobacz więcej na temat:

  • 6
  • 3