LM. BATE - Roma. Szczęsny w kadrze. Transmisja TV. Relacja LIVE

Mecz BATE Borysów - AS Roma rozpocznie się we wtorek o 20:45. W kadrze Romy znalazł się Wojciech Szczęsny. Relacja na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE!

Oznacza to, że Polak już wydobrzał po kontuzji odniesionej w meczu pierwszej kolejki LM. Na początku drugiej połowy starcia z Barceloną Luis Suarez nastąpił na jego rękę. Na szczęście nie doszło do złamania żadnej z kości, przez co jego przerwa wyniosła niecałe dwa tygodnie.

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU BATE - ROMA

Pod jego nieobecność Roma zremisowała 2-2 z Sassuolo, przegrała 1-2 z Sampdorią oraz rozbiła w ostatni weekend Carpi 5-1. W tym ostatnim starciu zastępujący Szczęsnego Morgan De Sanctis obronił rzut karny oraz jego dobitkę.

Nie będzie transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.