Superpuchar Polski. Lecha - Legia. Gol dla Lecha! 1:0 Tomasz Kędziora! Zobacz Gola!

W Poznaniu Lech podejmuje Legię Warszawa w meczu o Superpuchar Polski. Piłkarze ze stolicy chcą zrewanżować się mistrzowi kraju za porażki w ubiegłym sezonie Ekstraklasy. Transmisja od godziny 20:15 w Polsat Sport i Polsat Sport News. Stream VOD na Ipla.tv. Pierwszego gola strzelił w 10. minucie Tomasz Kędziora!

Już w 10. minucie Lech Poznań wyszedł na prowadzenie za sprawą gola Tomasza Kędziory! Piłka po strzale obrońcy odbiła się jeszcze po drodze od Igora Lewczuka.

Mistrz kraju Lech Poznań, czy Legia Warszawa, która nie wygrała w dwóch poprzednich spotkaniach o te trofeum, ze Śląskiem Wrocław i Zawiszą Bydgoszcz.

"Kolejorz" w ubiegłym sezonie dwa razy ogrywał piłkarzy Henninga Berga. Zarówno w Poznaniu jak i Warszawie zawodnicy Macieja Skorży zwyciężali 2:1.

W kadrze meczowej znalazł się Słowak Ondrej Duda, który przez ostatnie tygodnie negocjował transfer do Interu Mediolan. Na chwilę obecną zawodnik zostaje w Legii, ale wątpliwe aby zagrał w meczu o Superpuchar.

Przypuszczalne składy :

Legia : Kuciak-Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski-Jodłowiec, Pazdan-Guilherme, Ryczkowski, Kucharczyk - Nikolić.

Lech : Burić - Kędziora, Kadar, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki, Hamalainen, Pawłowski - Robak.

Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.