Brazylia - Paragwaj wynik. Copa America Online. STREAM, Transmisja TV. Gdzie w internecie?

W sobotę o 23:30 Brazylia zagra z Paragwajem w ćwierćfinale Copa America. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisja TV w TVP Sport. Stream na sport.tvp.pl

Przez 90 minut Argentyna pomimo wielu sytuacji bramkowych nie zdołała strzelić gola Kolumbii. Pokonała ją dopiero po dramatycznych rzutach karnych. W nagrodę w półfinale Copa America zagra z Brazylią lub Paragwajem.

Do rzutów karnych doszło jedynie dzięki wspaniałym interwencjom Davida Ospiny. Argentyńczycy oddali na jego bramkę aż 16 strzałów, z czego 6 celnych. W 25. minucie po dośrodkowaniu Pastore najpierw obronił strzał Aguero, a potem w niesamowity sposób odbił piłkę po strzale głową Leo Messiego .

W półfinale Argentyna zagra w nocy z poniedziałku na wtorek (1.30) ze zwycięzcą z pary Brazylia - Paragwaj (mecz w sobotę o 23.30). W drugim półfinale w nocy z niedzielę na poniedziałek (1.30) zagra Chile z Per